Obuwie na terenie szkoły i strój na wf

Utworzono dnia 31.08.2021

Informacja o obowiązującym obuwiu na terenie szkoły i stroju sportowym na zajęciach wychowania fizycznego.

Dyrektor szkoły informuje, że na terenie szkoły obowiązuje uczniów noszenie obuwia:
· Klasy I – V :
- Dziewczynki – czeszki, baletki
- Chłopcy – obuwie szkolne na jasnych spodach np. trampki, tenisówki (nie obuwie sportowe typu „halówki”)

· Klasy VI – VIII:
- Dziewczynki – klapki, baletki, czeszki
- Chłopcy – klapki

Dyrektor szkoły informuje, że obowiązujący strój strój na lekcje wychowania fizycznego to:
a) Koszulka - KOLORU BIAŁEGO bez napisów, rysunków itp. (dozwolone małe logo o wymiarach max 5 cm x 5 cm)
b) Spodenki - czarne lub granatowe - bez suwaka z gumką lub zawiązywane.
c) Skarpetki - bawełniane na zmianę ( na każdą lekcję wf).
d) Frotka lub gumka do włosów - dla osób z długimi włosami.

W okresie jesiennym część zajęć prowadzona będzie na świeżym powietrzu. W tym czasie rodzice zobowiązani są do zapewnienia dzieciom odpowiedniego ubiory (np. dresów) w dowolnym kolorze.

Obuwie obowiązujące na lekcjach w – f:
· Klasy I – III – obuwie na jasnych spodach (nie pozostawiających śladów na podłodze)
· IV – VIII – obuwie sportowe na białych lub kauczukowych spodach typu „adidasy” czy „halówki” (nie pozostawiających śladów na podłodze)