Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Godziny dostępności

Godziny dostępności 2023/2024

Harmonogram dostępności nauczycieli

 

Lp.

Imię i nazwisko

dzień

godziny

pracownia

1.

Puzio Dorota

poniedziałek

14.00-15.00

gab. dyrektora

2.

Pierzchalska Agnieszka

czwartek

13.20 - 14.20

gab. wicedyrektora

3.

Adamczyk-Nunn Magdalena

poniedziałek

13.30-14.30

sala nr 12

4.

Antoniak Elżbieta

wtorek

7.50 - 8.50

sala nr 19a

5.

Białach Małgorzata

czwartek

10.35-11.20

gab. logopedy

6.

Bilska Agnieszka

środa

7.00-8.00

sala 7

7.

Cygan Sylwia

poniedziałek

14.00-15.00

gab.  psychologa

8.

Czyżo Marzena

czwartek

11.20-12.20

pok. nauczycielski

9.

Duszyńska Monika

czwartek

14.30-15.30

sala nr 6

10

Filip Robert

poniedziałek

11,30-12.30

pokój n-li wf

11.

Grzeczyński Marcin

piątek

15.10 - 16.00

pokój n-li wf

12.

Grzeczyńska Lidia

piątek

7:00-8:00

biblioteka

13.

Guzek Wioleta

czwartek

10.20-11.20

świetlica

14.

Janiuk Karolina

czwartek

11:40- 12:40

pokój nauczycielski

15.

Kiełczewski Mariusz

Wtorek

13:30 - 14:30

pokój n-li wf

16.

Kępa Magdalena

pierwszy wtorek m-ca

14.40 - 15.40

sala 19a

17.

Kowalczyk Jolanta

środa

15.10- 16.10

sala nr 11

18.

Kożuch Jerzy

poniedziałek

14.20-15.20

pokój n-li wf

19.

Leczkowska Sylwia

czwartek

12.45-13.45

sala 14

20.

Lonty Daniel

poniedziałek

13.30-14.30

sala nr 20

21.

Ługowska Barbara

wtorek

13.30 -14.30

sala nr 10

22.

Marzec Elżbieta

wtorek

10.25-11.25

sala 19a

23.

Mikulska Katarzyna

piątek

7.00 - 8.00

sala nr 11

24.

Mościcka Dorota

środa

7.00-8.00

sala 20

25.

Nikiel Dariusz

środa

7:45 - 8:45

gab. pedagoga

26.

Olszewska Marta

wtorek

piątek

14.20-15.00

13.30-13.50

sala nr 12

sala nr 12

27.

Orzoł Anna

wtorek

14:20-15:20

sala 9

28.

Ks. Osipacz Radosław

środa

14:25 -15:25

sala 20

29.

Piasecka Magdalena

środa

15.10-16.10

sala 8

30.

Pieniak Andrzej

poniedziałek

14.25 - 15.25

sala 15

31.

Prokopowicz Renata

środa

13:30 - 14:30

sala 8

32.

Prusak Jolanta

poniedziałek

7:00-8:00

sala 18

33.

Ratyńska Dorota

wtorek

15.30-16.30

świetlica

34.

Redzik Ewa

piątek

7.40-8.40

sala 10

35.

Rychta Lidia

środa

15.10-16.10

sala 13

36.

Sadło Karolina

środa

14.20-15.20

sala 8

37.

Słomka Teresa

poniedziałek

8:30 - 9:30

pok. nauczycielski

38

Szklarz Anna

wtorek

15.30-16.30

sala 4

39

Wawryniuk Beata

wtorek

środa

13.40-14.10

15.30-16.00

sala 10

świetlica

40.

Wereszczyńska Małgorzata

środa

14.30 - 15.30

sala 4

Dziennik elektroniczny

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29