Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Godziny dostępności

Godziny dostępności

Od 1 września 2022 r. w naszej szkole realizowana jest godzina dostępności. Nauczyciel jest dostępny w szkole dla uczniów i ich rodziców.

Podstawa prawna: Ustawa z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela (tekst jedn.: Dz.U. z 2021 r. poz. 1762) - art. 42 ust. 2f.

Harmonogram dostępności nauczycieli

Lp.

Imię i nazwisko

Dzień

Godziny

Pracownia

1.

Puzio Dorota

wtorek

14:00-15:00

gab. dyrektora

2.

Pierzchalska Agnieszka

poniedziałek

13:00-14:00

gab. wicedyrektora

3.

Adamczyk-Nunn Magdalena

poniedziałek

14:20-15:20

21

4.

Antoniak Elżbieta

piątek

7:00-8:00

21

5.

Białach Małgorzata

środa

13.30-14.30

gab. logopedy

6.

Bilska Agnieszka

wtorek

14.20-15.20

7

7.

Cygan Sylwia

poniedziałek

14.20-15.20

gab. psychologa

8.

Duszyńska Monika

czwartek

7.00-8.00

sala 6

9.

Filip Robert

wtorek

15.10- 16.10

pokój nauczycieli wf

10

Grzeczyński Marcin

poniedziałek

15.10-16.10

hala sportowa

11.

Grzeczyńska Lidia

środa

14:15-15:15

biblioteka

12.

Kiełczewski Mariusz

wtorek

15:10 - 16:10

sala korektywy.

13.

Kowalczyk Jolanta

piątek

12.30-13.30

13

14.

Kożuch Jerzy

poniedziałek

14.10-15.10

pokój nauczycieli wf

15.

Lonty Daniel

środa

 

7.30-8.00

14.20-14.50

11

21

16.

Ługowska Barbara

poniedziałek

14.30-15.30

3

17.

Mikulska Katarzyna

poniedziałek

7.00-8.00

11

18.

Mościcka Dorota

czwartek

14.30-15.30

20

19.

Nikiel Dariusz

piątek

14:00-15:00

gab. pedagoga

20.

Olszewska Marta

poniedziałek

13:20-14.20

14

21.

Orzoł Anna

środa

14.25-15.25

9

22.

Ks. Osipacz Radosław

poniedziałek

14:25-15:25

20

23.

Piasecka Magdalena

środa

15.10-16.10

9

24.

Pieniak Andrzej

poniedziałek

15.10- 16.10

15

25.

Prokopowicz Renata

poniedziałek

14.25-15.25

8

26.

Prusak Jolanta

poniedziałek

15.30- 16.30

21

27.

Ratyńska Dorota

wtorek

15.40-16.40

8

28.

Redzik Ewa

poniedziałek

13.45-14.45

12

29.

Rodak Elżbieta

poniedziałek

14.20-15.20

11

30.

Rychta Lidia

poniedziałek

14.25-15.25

13

31.

Sadło Karolina

środa

14.20- 15.20

19

32.

Słomka Teresa

wtorek

7.00 - 8.00

18

33.

Szklarz Anna

poniedziałek

czwartek

7.30 - 8.00

7

34.

Wawryniuk Beata

środa

15.30-16.30

świetlica

35.

Wereszczyńska Małgorzata

poniedziałek

15.10- 16.10

4

 

Dziennik elektroniczny

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30